1.ročník

1.11. 2020
Zdravím všechny prvňáčky i jejich rodiče a prarodiče!
Z důvodu prodloužení nouzového stavu budeme pokračovat v distančním způsobu výuky. Dále preferuji formu individuálních konzultací, které si domluvíme telefonicky.

• Zádání učiva na týden 19.- 23.10. si vysvětlíme při individuální konzultaci.

• Důležité info:

Vzhledem k současné situaci s Coronavirem a s ní spojeným plošným uzavřením škol Vám zasíláme přístupový PIN pro žáky naší školy. Zpřístupněny jsou všechny výukové programy, které má naše škola zakoupené v on-line verzi a děti si v nich mohou zábavnou formou procvičit učivo ČJ, Ma i Prv. Neváhejte a stáhněte si je  na vaše zařízení co nejdříve.

PIN: XUR6

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz si žáci musí nainstalovat  aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (pokud tak neučinili již na jaře 2020).
    Více informací zde.

Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko „Zadat PIN“ v levém horním rohu knihovny a zadat výše uvedený kód.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků nebude poskytována  z kapacitních důvodů živá technická podpora na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.

PIN je platný 14 dnů, v případě prodloužení plošného uzavření škol jej automaticky prodloužíme.

V odkazech níže si rovněž můžete stáhnout interaktivní učebnice, díky kterým  bude učení pro děti zábavnější.

22. 10. 2020 4:04